top of page

S4M AKILLI VERİ İZLEME YAZILIMI ve IoT ÇÖZÜMLERİ

   S4M, enerjiniz için eksiksiz izleme çözümüdür. Sınırsız sayıda sensör izlenebilir. Tesisinizi kontrolünüz altında tutmanıza yardımcı olur. Tüm kurulu sensörler ve ölçüm verilerinin bir yere toplanmasını, bunların tek bir yazılım çözümünde birleştirilmesine olanak sağlar. İnternet üzerinden uzaktan erişim sağlanabilir. Saha cihazlarına Modbus/TCP,  Modbus/RTU ile bağlanabilir. S4M, basınçlı hava sistemine yardımcı olmak için en son web teknolojisini kullanarak verilerin ayrıntılı ve gerçek zamanlı analizini yapar, akıllıca toplar, karşılaştırır ve analiz eder. Olası sorunları olmadan önce tanımlayabilir. Bu sebeple bakım ve servis verimliliğini arttırır. Kurulum sihirbazı ile basit kuruluma sahiptir. Herhangi bir işletim sisteminden alarm izleme imkanı sunar, grafik veri analizi ve çoklu dil seçeneği mevcuttur.

 

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizlere ulaşınız.
 

data-collection.png
s4m enerji izleme yazılımı

ENERJİ İZLEMENİN SÜREKLİLİĞİ HANGİ AVANTAJLARI ORTAYA ÇIKARIR?

• Makine ve hat bazlı enerji tüketimi ve kaçak analizi ile ürün bazlı maliyetlerinizi en doğru şekilde tespit edebilirsiniz.

• Makinelerin ve fabrika içindeki hatların üretim zamanı dışında çalıştırılmasını engelleyerek enerji kayıplarını azaltabilirsiniz.

• Makinelerin enerji tüketimleri ve titreşim değerlerini izleyerek arızaları ön görebilir, beklenmedik kayıplarını engelleyebilirsiniz.

• Kestirimci bakım özelliğiyle üretim kalitesini etkileyebilecek problemleri tespit ederek fire oranlarını düşürebilirsiniz.

• Bakım ihtiyaçlarını tespit ederek ekipmanların ömrünü uzatıp yatırımlarınızdan maksimum geri dönüşü alabilirsiniz.

• Enerji tüketiminizi azaltarak tasarruf sağlayabilir aynı zamanda daha çevreci bir üretim prosesi oluşturabilirsiniz.

s4m enerji izleme yazılımı
s4m enerji izleme yazılımı
s4m enerji izleme yazılımı
german precision & quality.jpg
s4m enerji izleme yazılımı
bottom of page