top of page

Hakkımızda

   Türk sanayisinde önemli şirketlerde kazanılan yaklaşık 20 yıllık tecrübe birikimi ile 2019 Ocak ayında kurulmuş olan Neska Otomasyon ve Ölçüm, kurulduğu günden itibaren iş ortaklarına endüstriyel alanda yenilikçi ve yüksek enerji tasarrufu sunan projeler geliştirmiştir. Bu yenilikçi çözümlerimiz ile kısa bir zaman diliminde hızlı bir büyüme ivmesi yakalayan şirketimiz ile Dünya standartlarındaki son teknolojiye sahip ürünleri müşterilerimize sunmanın yanında bir çok aktif projelerde mühendislik hizmeti vermekteyiz. Neska olarak, endüstriyel alanda iş ortaklarımızın hizmet ve ürün beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara uluslararası standartlarda en uygun çözümü en hızlı şekilde sunuyoruz.

  Bunun yanında basınçlı hava ve gaz ölçüm alanında uzmanlaşmış ve dünyaca ünlü birçok markanın üretim tesislerinde ürünleri kullanılan Almanya merkezli SUTO markasının, İngiltere merkezli SolvAir, İtalya merkezli Tierre ve Kanada merkezli NEX FLOW markalarının resmi Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Ürünler kategorisinden resmi distribütör fiyat avantajıyla sunulan yüksek kaliteli ürün grubumuzu inceleyebilirsiniz. Tedarik, teknik destek, projeleri yerinde inceleme, uygun ürün seçimi ve teknik analizler için her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

   

   Bir insanın, bir ekibin veya bir kuruluşun gelişerek olgunlaşması vizyoner hedeflerle mümkün olmaktadır. Bu fikirden yola çıkarak sunduğumuz dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı, yenilikçi ürünlerimiz, aynı zamanda da inovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda, dokunduğumuz her projeye değer katarak, Türkiye'de endüstriyel alanda yenilikçi ve öncü bir şirket olmak en önemli hedefimizdir. Yeteneklerimiz, enerjimiz ve gelişimlere büyük önem veren yüksek enerji tasarruflu yenilikçi çözümlerimiz ile çevreye ve üretime değer katacak çözümler üreterek insanlara, topluma ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam ederek siz değerli müşterilerimizle birlikte büyüyecek ve ilerleyeceğiz.

Vizyonumuz

neska otomasyon ve mühendislik

Yenilikçi Çözüm Ortağınız...

NESKA - Özkan Çördükçü Fotoğraf (JPEG).jpeg

Özkan Çördükçü  (Founder)

Otomasyon

      Mühendislik

             Enstrümantasyon  

bottom of page