Hakkımızda

   2019 Ocak ayında kurulmuş olan Neska Otomasyon ve Ölçüm, kurulduğu günden itibaren iş ortaklarına endüstriyel alanda yenilikçi çözümler sunmaktadır. Dünya standartlarındaki son teknoloji ile donatılan ürünleri müşterilerimize sunmanın yanında enerji izleme projelerinde mühendislik hizmeti vermekteyiz. Neska olarak, endüstriyel alanda müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, müşterilerimize uluslararası standartlarda en uygun çözümü en hızlı şekilde sunuyoruz.

  Bunun yanında basınçlı hava ve gaz ölçüm alanında uzmanlaşmış ve dünyaca ünlü birçok markanın üretim tesislerinde ürünleri kullanılan Almanya merkezli SUTO markasının, İngiltere merkezli SolvAir, İtalya merkezli Tierre ve Kanada merkezli NEX FLOW markalarının resmi Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Ürünler kategorisinden resmi distribütör fiyat avantajıyla sunulan kaliteli ürün grubumuzu inceleyebilirsiniz. Tedarik, teknik destek, projeleri yerinde inceleme, uygun ürün seçimi ve teknik analizler için bizlere ulaşabilirsiniz.

   

   Bir insanın, bir ekibin veya bir kuruluşun gelişerek olgunlaşması vizyoner hedeflerle mümkün olmaktadır. Bu fikirden yola çıkarak sunduğumuz dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı, yenilikçi ürünlerimiz, aynı zamanda da inovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda, dokunduğumuz her projeye değer katarak, Türkiye'de endüstriyel alanda yenilikçi ve öncü bir şirket olmak en önemli hedefimizdir. Yeteneklerimiz, enerjimiz ve gelişimlere büyük önem veren yenilikçi çözümlerimiz ile çevreye ve üretime değer katacak çözümler üreterek insanlara, topluma ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam ederek siz değerli müşterilerimizle birlikte büyüyecek ve ilerleyeceğiz.

Vizyonumuz

neska otomasyon ve mühendislik

Yenilikçi Çözüm Ortağınız...

Kurucu mühendis Özkan Çördükçü

Özkan Çördükçü - Kurucu

Otomasyon

      Mühendislik

             Enstrümantasyon