Hakkımızda

   2019 Ocak ayında kurulmuş olan Neska Otomasyon ve Ölçüm, kurulduğu günden itibaren iş ortaklarına endüstriyel alanda yenilikçi çözümler sunmaktadır. Dünya standartlarındaki son teknoloji ile donatılan ürünleri müşterilerimize sunmanın yanında bir çok otomasyon projelerinde mühendislik hizmeti vermekteyiz. Neska olarak, endüstriyel alanda müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, müşterilerimize en uygun çözümü en hızlı şekilde sunuyoruz.

  Bunun yanında basınçlı hava ve gaz ölçüm alanında uzmanlaşmış ve dünyaca ünlü birçok markanın üretim tesislerinde ürünleri kullanılan Almanya merkezli 'SUTO' firmasının resmi Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Ürünler kısmından Suto'nun uygun fiyat avantajıyla sunulan kaliteli ürün grubunu inceleyebilirsiniz. Tedarik, teknik destek, projeleri yerinde inceleme, uygun ürün seçimi ve teknik analizler için lütfen bizlere ulaşınız. 

Yenilikçi Çözüm Ortağınız...

♦ Otomasyon

         ♦ Mühendislik

                 ♦ Enstrümantasyon  

   Vizyonumuz

   Bir insanın, bir ekibin veya bir kuruluşun gelişerek olgunlaşması vizyoner hedeflerle mümkün olmaktadır. Bu fikirden yola çıkarak sunduğumuz dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı, yenilikçi ürünlerimiz, aynı zamanda da inovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda dokunduğumuz her projeye değer katarak, Türkiye'de endüstriyel alanda yenilikçi ve öncü bir şirket olmak.

  Misyonumuz

  Yeteneklerimiz, enerjimiz ve gelişimlere büyük önem veren yenilikçi çözümlerimiz ile çevreye ve üretime değer katacak çözümler üreterek insanlara, topluma ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Otomasyon

      Mühendislik

             Enstrümantasyon  

NESKA Otomasyon Ürünleri ve Çözümleri

Neska olarak, endüstriyel otomasyon alanında iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en uygun çözümü en hızlı şekilde sunuyoruz.

Çalışma Saatlerimiz:  Haftaiçi 09:00 - 18:00

(+90) 212 401 06 89

Soru ve talepleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz Sokak Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:11 No: 1713 Şişli, İstanbul 

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook

© 2019 Neska Otomasyon. All Rights Reserved