top of page

NESKA olarak SUTO,SolvAir, Tierre Fittings ve Nex Flow markalarının resmi distribütörlüklerini yapmaktayız. Aşağıda bu markalara ait detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

suto_powered.png
Almanya Bayrak.png

German Quality

and Precision

    Fabrikalarda kullanılan basınçlı hava ve gaz sistemleri, enerji türleri arasında en pahalı ilk iki sırayı oluşturmaktadır. Bu konuda resmi Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız SUTO'nun ürünleri Alman hassasiyetiyle ve kalitesiyle üretilip, basınçlı hava ve gaz sistemlerinin ölçülmesinde ve aynı zamanda izlenmesi konusunda dünyanın önde gelen firmaların uygulamalarında hayati bir rol oynamaktadır.
 

   Yenilikçi ürünleriyle müşterilerine 20 yılı aşkın tecrübeyle hizmet veren ve dünyada kendi alanında pazar lideri olan SUTO, Alman'ların hassasiyet ve kalite arayışını, yenilik ve hız ile bir araya getiriyor. Ürünlerle ilgili daha fazla bilgi edinmek için dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

S421_2019%20main%20new_edited.jpg
S415-418_main.jpg
S430_%C3%84%C2%B1nstallation_edited.jpg
S4A screenshot.jpg
energy.png
basınç sensörü.jpg
S212.jpg
S 452.jpg
S531.png
S 600.jpg
S130_Beyazlı.jpg
S 330.jpg
Solvair Türkiye Distribütörü
eu.png

   SolvAir, 1950'lerden beri Air Knives ve yüksek akışlı Santrifüj Blower geliştirmede lider olan Paxton ürünleri için Avrupa satış ve servis merkezidir. Deneyimlerimiz, verimli ve etkili hava bıçağı kurutma sistemleri tasarımı konusundaki uzmanlığımıza yol açmıştır. Hava akışı sistemleri uzmanları olarak, kaplama kontrolü, hava perdeleri, toz ve istenmeyen malzemelerin çıkarılması ve diğer birçok değerli uygulama da dahil olmak üzere bugünün "Hassas kurutma" için Air Knife tasarımlarını hayata geçirdik ve kendi üretim tesisimizden faydalanarak yüksek kaliteli ürünler üretiyoruz.

  SolvAir 'in Türkiye resmi distribütörü Neska olarak bu ürünleri kullanmak veya prototip ürünlerle deneme yapmak isteyen müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Gerekli uygulamaları uzman ekibimizle dikkatlice inceleyip en uygun çözüm sunularak müşterilerimizin ürünlerden optimum verimi alırken yüksek oranda da enerji tasarrufu yapması hedeflenir.

  Bu kapsamda önerilerimizi hazırlamadan ve size göndermeden önce sorular dikkatle incelenir. Kapsamlı tekliflerimiz, ekipmanlarımız ve sistemlerimiz hakkında net ve özlü bir tablo sunarız. SolvAir tarafından tedarik edilen tüm ekipman CE işaretlidir ve ilgili tüm yasalar dikkate alınarak tasarlanmış ve kurulmuştur.

SolvAir yerel web sitesi: https://www.solvair.co.uk/

ecoblower.png

Eco - Blower

Alüminyum Hava Bıçakları.png
Paslanmaz Çelik Hava Bıçağı.png
Dairesel Hava Bıçağı.png
Spyder Manifolds.png
Nozül_ve_Manifold.png
Ä°onized_air_system.png

Ionized Air System

%100 kurutma için Blower sistemleri

Air Knife - Blowers

kablo kurutma için ekonomik blower sistemi

Small Air Knife and Blow-Off Applications

SolvAir ürünlerini kullanan referanslardan bazıları:

Solvair referanslar.png
Nex flow türkiye temsilcisi

Canada & U.S.A

  Nex Flow Air Products Corp., tesis ve enerji verimliliğini iyileştirmek, kaliteyi artırmak ve çevreyi iyileştirmek için üretilmiş basınçlı hava ile çalışan ürünlerin Kanada'lı üreticisidir. Basınçlı hava alanında 40 yıldan fazla ve özel basınçlı hava ürünlerinde 30 yıldan fazla deneyime sahip Les Rapchak tarafından kurulan Nex Flow markası, dünya çapında satış yapan bir marka haline geldi. Ürün serimiz, gürültü seviyelerini ve basınçlı hava kullanımını azaltan hava üfleme ürünlerini, statik kontrol içeren hava üfleme ve temizlemeyi, havayla çalışan taşıma ünitelerini ve spot soğutma, kontrol paneli soğutması için vorteks tüpleri kullanan teknoloji içerir. 

   Nex Flow Türkiye distribütörü olarak NESKA, deneyimli uzman ekibiyle hizmet vererek basınçlı havanın üfleme, soğutma ve taşıma için kullanımıyla ilgili gerçeğe odaklanarak en yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmaya devam ederken büyümeye devam ediyoruz. Temel değerlerimiz olan Güvenilirlik ve İnovasyon doğrultusunda değerli siz müşterilerimizle gelişmeye devam edeceğiz.

Panel soğutucu.jpg
Hava Bıçakları.jpg
hava-bicaklari-4.png
Hava Bıçakları  extra.jpg
Vortex tube.jpg
elle vakum sistemi YENİ .png
tıkanmaz hammadde konveyörü XSPC25.png
pnömatik havalı konveyör.png
Dairesel hava bıçağı
Flat nozul jet.png
47006AMF.png
hava-nozullari.png
Etkili nozül güçlü üfleme.jpg
etkili nozül yeni.jpg
tool cooling.jpg
Güçlü üfleme için hava tabancası.png
hava-yukseltecleri.jpg
hava-jetleri-5.png

Nex Flow ürünlerini kullanan referanslardan bazıları:

gm logo.jpg
toyota logo.jpg
ford logo.jpg
pepsico logo.jpg
dole logo.jpg
nestle logo.jpg
google.jpg
3M logo.jpg
bottom of page