top of page

GÜVENLİ ve GÜÇLÜ BASINÇLI HAVA TABANCALARI

  Güvenli Hava Tabancaları, yüksek verimli hava ve “laminer” akış oluşturarak, sıkıştırılmış hava kullanımını ve gürültüyü en aza indirgemek için verimli hava püskürtme uçlarıyla birlikte emniyetli ve ergonomik tasarımlarıyla rahat kullanımlıdır. Kullanım amacınıza uygun olanını seçebilmeniz için hava tabancası modellerimizi inceleyebilirsiniz. Bu konuda bir çok yenilikçi modellerimiz ve ergonomik yapısıyla her amaca uygun modellerimiz mevcuttur.

  Bütün hava tabancaları modellerimiz ses seviyesini önemli ölçüde düşürerek, düşük enerji kullanımı sağlamaktadır. Böylelikle yüksek enerji tasarrufu yaparak kendini kısa sürede amorti edebilmektedirler.

 Hava akımını yükselten nozullarımız sayesinde tüketilen basınçlı havanın 25 katı kadar hava akımı sağlayabilirsiniz. Ürün çeşitlerimiz, doğru nozul seçimiyle birçok sanayi uygulamasına çözüm üretebilir.

Daha detaylı veriler için teknik dökümanı inceleyebilir veya bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca mevcut kullandığınız modellerle kıyaslama için ölçüm desteğimizi kullanabilir ve ne kadar tasarruf yapabileceğinizi raporlayabiliriz.

METAL GÖVDELİ GÜÇLÜ ve SAĞLAM HAVA TABANCALARI

ÖZEL NOZULLU MODEL

Nex Flow basınçlı hava tabancası

UZATMA NOZULLU MODEL

basınçlı hava tabancaları

 KOLAY KULLANIM TASARIMLI

ÜSTTEN TETİKLİ MODEL

güvenli hava tabancası
hava üfleme tabancası air gun

PLASTİK GÖVDELİ EKONOMİK MODEL

PLASTİK GÖVDELİ EKONOMİK MODEL 2

ekonomik hava tabancası
uzun başlıklı (nozullu) hava tabancası

REGÜLATÖRLÜ MODEL 
(Her koşulda 2,5 bar üfleme yapar)

hava tabancası

HAZNELİ KÖR DELİK
TABANCASI

 

kör delik temizleme tabancası
elle vakum sistemi
nexflow hand vac vakum tabancası (iplik temizleme için hava tabancası)

VAKUM TABANCASI VİDEOSU

bottom of page