Güvenli Hava Tabancaları

  Nex Flow Güvenli Hava Tabancaları, yüksek verimli hava ve “laminar” akış oluşturmak, sıkıştırılmış hava kullanımını ve gürültüyü en aza indirgemek için verimli hava püskürtme uçları ve hava püskürtmelerimizi bir araya getiren dayanıklı, emniyetli ve ergonomik tasarımlarıyla rahat kullanımlıdır. Kullanım amacınıza uygun olanını seçebilmeniz için iki tip hava tabancası vardır. Kolay Kavranır Hava Tabancası veya Kolay Tutulur Butonlu Tabanca olarak modeller ikiye ayrılır.

  Bütün Nex Flow Güvenli Hava Tabancaları ile Nex Flow Hava Nozulları ölü basınç noktaları için OSHA CFR 1910.242(b) standartını karşılamaktadır. Ses seviyesini önemli ölçüde düşürerek, düşük enerji kullanımı sağlamaktadır.

  Nex Flow, hava nozul ve jetlerinin kullanımıyla, ilgili birçok sorunu ortadan kaldırıyor. Hava akımını yükselten nozullarımız sayesinde tüketilen basınçlı havanın 25 katı kadar hava akımı sağlayabilirsiniz. Her farklı nozulun farklı bir ölçüsü vardır ve daha güçlü hava için her zaman daha fazla hava tüketilir. Bununla birlikte açık uçlu jet ve hava tüpleriyle karşılaştırıldığında 10 dBA kadar gürültü azalır.

Ürün çeşitlerimiz, doğru nozul seçimiyle birçok sanayi uygulamasına çözüm üretebilir.

Daha detaylı veriler için teknik dökümanı inceleyebilir veya bizlere ulaşabilirsiniz.

NESKA Otomasyon Ürünleri ve Çözümleri

Neska olarak, endüstriyel otomasyon alanında iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en uygun çözümü en hızlı şekilde sunuyoruz.

Çalışma Saatlerimiz:  Haftaiçi 09:00 - 18:00

(+90) 212 401 06 89

Soru ve talepleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz Sokak Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:11 No: 1713 Şişli, İstanbul 

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook

© 2019 Neska Otomasyon. All Rights Reserved