BASINÇLI HAVA ve GAZLAR İÇİN YENİ NESİL KAÇAK TESPİT  DEDEKTÖRÜ

   Basınçlı hava sistemlerinde sızıntıların oluşturduğu maliyet işletmeler için oldukça önemlidir. Bu kaçaklar sisteme her hangi bir müdahele olmadığında giderek artar ve çok ciddi maliyetler oluşturur. Bu maliyetin azalması için oluşan kaçaklar periyodik olarak kontrol edilmeli ve sonrasında ilgili bölgeye müdahale edilmelidir.

   Avrupa bölgesindeki fabrikalarda oluşan kaçağın yüzdesi genel pnömatik sistem üzerinden % 15 'dir. Fakat ülkemizde bu oran fabrikadan fabrikaya ciddi oranda değişirken genel olarak % 35 (Toplam enerji / 3) seviyelerindedir. Bununla birlikte basınçlı hava hattındaki kaçaklar basınçlı havanın birim maliyetinin yükselmesine neden olurlar. Basınçlı havanın birim maliyeti elektriğin birim maliyetinden yaklaşık 6 kat pahalıdır. Bu sebeple hava tesisatında yapılacak tasarrufun parasal olarak işletmeye geri dönüşü oldukça hızlıdır.

  Suto S530 ve S531 (Ekranlı) Kaçak Tespit Bulma Cihazları işletme içerisinde duyulamayan kaçak seslerini tespit etmenize yardımcı olur. Böylelikle kaçakların yerlerini lokal olarak tespit edebilir ve müdahalede bulunabilirsiniz. Ayrıca cihaz dahilinde bulunan lazer noktalama, kablosuz kulaklık, kaçakların yıllık maliyetinin ekran üzerinden m³ /h olarak izlenmesi, (ekranlı modelde mevcuttur) fotoğraf çekimi gibi bir çok işinizi kolaylaştıran yenilikçi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

 

Ürünle ilgili detaylı bilgi, teklif ve servis çalışmamız için lütfen bizlere ulaşınız.

S530 ULTRASONİK KAÇAK DEDEKTÖRÜ (Ekonomik Model)

   Ekranlı modele göre daha ekonomik olan S 530 ile kaçakları tespit edebilir ve basınçlı hava için harcanan enerji maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Bu kompakt model kullanımının kolay olması ve işlevini tam anlamıyla yerine getirmesiyle ön plana çıkıyor. Ekstra özellikler için S 531 modeli düşünülebilir.

S 530 Özellikleri

  • Kompakt tasarım ve kolay kullanım

  • Basınçlı hava sızıntılarını uzak mesafeden bile tespit edebilen hassasiyet,

  • Güçlü batarya ile daha uzun çalışma zamanı,

  • Basınçlı hava dışındaki diğer gürültüleri azaltan gürültü önleyici,

  • Dahili lazer ile kaçak noktalarının kolay tespiti,

  • Ortamdaki diğer gürültüleri yok eden özel kulaklık.

Daha detaylı teknik veriler için lütfen bize ulaşınız veya aşağıdaki dökümanları inceleyiniz.

NESKA Otomasyon Ürünleri ve Çözümleri

Neska olarak, endüstriyel otomasyon alanında iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en uygun çözümü en hızlı şekilde sunuyoruz.

Çalışma Saatlerimiz:  Haftaiçi 09:00 - 18:00

(+90) 212 401 06 89

Soru ve talepleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz Sokak Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:11 No: 1713 Şişli, İstanbul 

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook

© 2019 Neska Otomasyon. All Rights Reserved