top of page

POWER DRY SYSTEM

  Yeni ürün POWER DRY yüksek oranda enerji tasarrufu sunuyor !..

  Paxton Ürünleri, düşük basınçlı hava kullanımı ile müşteri maliyetlerini düşürme taleplerine yanıt olarak PowerDry sistemini tanıttı. Uygun fiyatlı sistem, plastik tarak veya fan nozulları, hava jetleri, disk nozulları, delinmiş boru ve diğer yaygın pnömatik üfleme cihazları için kurulumu kolay bir komple sistem olarak tasarlanmıştır. Çok yönlü sistem, artık parçacıkların

ve nemin giderilmesi için yüksek hızlı hava akışları üretir.

  Yıkanabilir özellikli tasarımı, tarih kodlamadan önce kaplamanın kurutulması, sızdırmazlık, etiketleme, paketleme vb.Gibi yiyecek, içecek ve paketleme işlemleri için mükemmel şekilde uygundur.

  Ana uygulamalarına ek olarak, PowerDry oldukça çok yönlüdür ve tüm endüstrilerdeki üretim süreçlerinde leke kurutma ve temizleme için kullanılabilir.

  Basınçlı havaya üfleyiciyle çalışan bir alternatif olarak, patent bekleyen PowerDry sistemi, basınçlı hava beslemesindeki yağlardan ve kireçten kaynaklanan olası problemleri ortadan kaldırır.

  Kompakt PowerDry sistemi, küçük bir 2.2 kW motordan maksimum hava akışı ve basınç geliştiren yüksek performanslı bir Paxton santrifüj üfleyiciye sahiptir. FDA uyumlu bir hortum, hava akışını art arda yüksek çarpma havası sağlayan benzersiz bir 6 ağızlık hava borusuna taşır. Tamamen ayarlanabilir, paslanmaz çelik, montaj kolu hava borusunu sıkıca yerinde tutar.

Saha testleri, PowerDry sisteminin her uygulamada karşılaştırılabilir veya iyileştirilmiş kurutma sağlarken enerji maliyetlerinde ortalama % 80 tasarruf sağladığını gösterdi. Çalışma saatlerine bağlı olarak, enerji tasarruflarından elde edilen yatırım getirisi genellikle bir yıldan azdır.

Power dry system

Örnek Uygulama:

blower hava bıçakları
Adsız.png
bottom of page